DOŚWIADCZENIE - TECHNOLOGIA - ZAUFANIE
Opis działalności

Działalność szkoleniowa KPRGiBSz opiera się na organizacji kursów i szkoleń w celu zwiększenia efektywności pracy firm współpracujących z nami.

Obecnie rynek pracy wymaga zarówno od pracodawców, jak i pracowników ciągłego doskonalenia swoich umiejętności, podnoszenia kwalifikacji i aktualizowania wiedzy. Wysoko wykwalifikowany zespół pracowników jest gwarantem efektywnej pracy a tym samym zapewnia konkurencyjność firmy.

Nasza oferta szkoleniowa pozwala na zdobycie wiedzy i umiejętności w określonej dziedzinie, zapewnia poczucie pewności siebie oraz własnych umiejętności w kontekście konkretnego zagadnienia.

Oferowane przez nas programy szkoleń górniczych zostały zatwierdzone przez Okręgowe Urzędy Górnicze. Wysoko wykwalifikowana i doświadczona kadra dydaktyczna zapewnia wysoką jakość merytoryczną i praktyczną prowadzonych przez nas szkoleń. Organizujemy kursy dopasowane do indywidualnych potrzeb klientów.

Gwarantujemy wartościowe szkolenia praktyczne, które wyposażą każdego uczestnika kursu w ogromny zasób skonkretyzowanej wiedzy z danej dziedziny.

Kapitał w ludziach, wiedzy i doświadczeniu.Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów SA w restrukturyzacji ul. Mikołowska 29, 41-400 Mysłowice
KRS 0000061876, Sąd Rejonowy w Katowicach Wydział Gospodarczy, REGON 273298580, NIP PL 954-18-75-648, Kapitał Zakładowy 2.500.020PLN
Kontakt:
Konsorcjum PRG i BSz SA

ul. Mikołowska 29
41-400 Mysłowice

tel. 32/317 15 01
e-mail: zarzad@kprgibsz.com.pl
Mapa dojazdu:

Open large map